P.P.H. FOLMAR Andrzej Tryczak +48 510 100 131,
Folie dekoracyjne, obrusy, ceraty i podkładki z pcv
  • Image 1
    Image 2
    Image 3
  • Image 1
    Image 2

Firma FOLMAR zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną wyrobów z FOLII PCV

W swojej ofercie posiadamy ceraty na rolce, ceraty cięte na wymiar, maty łazienkowe, maty stołowe, obrusy dekoracyjne z folii PCV oraz obrusy winylowe i cięte koronkowe.

Witamy Państwa na stronie FOLMAR

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe FOLMAR specjalizuje się w sprzedaży artykułów dekoracyjnych wykonanych z wysokiej jakości folii PCV. W swojej ofercie sprzedaży oferujemy Państwu ceraty na rolce, ceraty cięte na wymiar, obrusy dekoracyjne z folii, maty łazienkowe, maty stołowe, folie koronkowe i winylowe.

Obszerne wzornictwo, ciekawa kolorystyka, najwyższa jakość użytych materiałów gwarantują staranne wykonanie i wykończenie naszych wyrobów. Zamówienia realizujmy terminowo, solidnie i fachowo uwzględniając wymagania klientów. Towar na terenie całego kraju dostarczamy własnym transportem, dotrzymując uzgodnionych terminów dostaw. Dbając o jakość naszych usług i czas realizacji zamówień współpracujemy również z firmami kurierskimi.

Zapraszamy serdecznie do współpracy z przekonaniem, że polecane  przez  firmę Folmar produkty dostarczą pełnej satysfakcji naszym klientom. Oferta skierowana jest do firm handlowych, odbiorców hurtowych i detalicznych.

Wszystkich zainteresowanych naszymi produktami zapraszamy do zapoznania się z ofertą. 

Zainteresowała Cię nasza oferta?


Skontaktuj się z nami